9 EKİM TERAZİ YENİAYI

 

 

 

9 Ekim 2018 saat 06:46 da 15 Derece Terazi burcunda yeni ay meydana gelecek.

Terazideki yıldızlar genelde olumlu şanslı etkiler getirir. Ama yönetici Venüs’ün zararlı poziyonda ve burçta olması, işin iç yüzünün farklı olduğunu gösteriyor.

Retro Venüs akrep yeniayı yönettiği için bu dönemde başlayacak birliktelikler, ortaklıklar sorunlu olacaktır. Yükselendeki Vindematrix yıldızı dulluk yıldızıdır. Boşanmalar gündeme gelebilir yada boşanma ile sonuçlanacak ilişkiler başlayabilir. Yeniayın Jüpiter ile 36 lık açısı aldatmaları, aldatılmaları da ortaya çıkarabilir.

Venüs Alphecca sabit yıldızı ile kavuşuyor. Gizli yada gayrı-meşru ilişkiler, salgın hastalıklar, zührevi hastalıklar gündeme gelebilir.

Venüs’ün yöneticisi Mars’ın Lilith ile kavuşup kare açı oluşturması, manüplatif kadınlarla çatışmayı gösterir. Lilith aynı zamanda insanların içindeki karanlık taraftır. Bu yüzden tartışmalar bizi kendi karanlığımızla da yüzleştirecektir. Krizleri yönetebildiğiniz ölçüde içinizdeki karanlığınızı şifalandırma şansı doğacaktır. Seçim size kalmış.

Ceres Neptün karşıtlığı, Pluto karesi saldırı, taciz olaylarını arttıracaktır. Çocukların ve kadınların çok dikkat etmesi gereken bir dönemdeyiz. Bir önceki dolunayın devamı niteliğinde yaşanan gerginliklerin sonuçları zorlayıcı olacak.

Venüs parayı da temsil ettiğinden parasal konulardaki sıkışıklık yaratabilir. 8.ev semboliğinde bankalar, krediler, vergiler, miras konularında tıkanıklıklar yaşanabilir.

Satürn kendi yönetici burcunda ileri hareketine devam ediyor. Satürn karmanın lordu, yaşlı ve bilge öğretmendir. Bize oğlakta sorumlulukları hatırlatıyor. Dersini çalışmayan ya da dürtüsel davranıp hatalar yapanların cezasını keseceği gibi, hak edenlerin de ödüllerini vermek üzere ilerliyor. Son sözü aslında Satürn söyleyecek.

Hilal Çetinkaya

Oğuzhan Ceyhan Astroloji Akademisi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir